Co jsou luxusní matrace?

Jedná se o výrobky, které jsou velmi pohodlné a vyrobené z nejkvalitnějších materiálů. Jejich konstrukční provedení zajišťuje zdravý spánek. Výška je až 20 cm. Tyto matrace jsou nabízeny v nejkvalitnějším potahu. Luxusní matrace nabízíme ve všech rozměrech 90x200 cm, 160x200 cm, 180x200 cm atd., ale také jako matrace na míru.

Z jakých materiálů jsou vyrobeny luxusní matrace?

Především se jedná o latexové desky (pěnová pryž). Latexové desky mají výbornou bodovou elasticitu a reagují i na nízkou hmotnost. Latex je velmi pohodlný a lze jej doporučit pro všechny věkové kategorie včetně dětí i osob s poruchami pohybového ústrojí. Další materiály jsou komfortní přírodní desky z kokosových vláken, mořské trávy, koňských žíní nebo vláken agáve sisalové. Pro své výborné termoregulační schopnosti bývají použity desky z bavlněných vláken nebo ovčího rouna. Předností těchto matriálů jsou hygienické vlastnosti a to zejména prodyšnost a také přirozená tuhost.

Jak jsou vyrobeny luxusní matrace?

Jednostlivé desky (latexové a desky z ostatních materiálů) jsou na sebe naskládány a ručně prošity. Při výrobě nejsou použita lepidla ani jiné prostředky pro spojování.

Jaký mají luxusní matrace potah?

Luxusní antibakteriální potah ECO SPIRIT je vyroben z polyesterové strečové pleteniny (PES) a polyesterového rouna o velké objemové hmotnosti. Vlastnosti rouna jsou excelentní, zejména zachování jeho původního objemu. Potah je antibakteriální a výborně odvádí vlhkost. Jedná se o strečovou luxusní variantu potahu. Potah je dělitelný zipem na dvě poloviny a je pratelný při teplotě do 60°C. Potah zvětší výšku matrace o cca 2 cm.

Složení potahu

  • Pletenina: 100% polyester
  • Rouno: 100% polyester