Co znamená akce 1+1 zdarma?

Jedná se většinou o akční nabídku matrací, kde celková cena je za dva kusy (druhý zakoupený kus je zdarma). V této akci jsou nejvíce prodávané modely matrací, u kterých se nám díky tomu podařilo nabídnout skutečně zajímavé ceny.

Jaké jsou výhody?

Většinou jasu matrace oboustranné, jedna strana je měkčí a druhá tvrdší. Materiál má rozdílnou objemovou hmotnost, anebo je na každé lehací ploše jiný typ materiálu, vhodný pro výrobu matrací. Výhodou je, že tyto matrace lze pořídit jako partnerské, kdy každému bude vyhovovat jiná strana respektive jiná tuhost matrace.

Potah matrace

Matrace v akci 1+1 zdarma jsou většinou opatřeny kvalitním snímatelným potahem MEDICO, který je pratelný v automatické pračce. Na zakázku, lze matraci objednat i v jiném námi nabízeném potahu.

Lze v akci 1+1 zdarma objednat i jako matrace na míru?

Stejně jako u většiny matrací v našem e-shopu lze objednat i tyto výrobky na míru. Podrobné informace naleznete v pokynech matrace na míru.

Lze objednat pouze jednu matraci v akci 1+1 zdarma? A za jakou cenu.

Ano je to možné, cena je poloviční. Při objednávce vložte do nákupního košíku jeden kus matraci v akci 1+1 a do poznámky napište Váš požadavek objednání pouze jednoho kusu.