V našem internetovém obchodě www.matrace-obchod.cz naleznete také zboží pro příležitostné spaní, skládací matrace i matrace vhodné na chaty nebo chalupy.

Skládací matrace

Nabízíme matraci Praktika a to v klasickém rozměru 90x200 cm, ale i v dalších rozměrech a dokonce jako matraci na míru. To znamená, že lze zvolit i jiný rozměr (například 115x210 cm). Skládací matraci Praktika dodáváme v ekonomickém potahu, ale nově i v pratelném potahu. Při častějším střídání hostů je pratelný potah výhodou. Matraci Praktika lze uložit na zemi, manipulace s ní je jednoduchá a ve složeném stavu zabere málo místa, ale může posloužit i jako interiérový doplněk.

Matrace na chaty a chalupy

Pro tyto účely doporučujeme prodyšné matrace a matrace s obsahem kokosových vláken nebo jiných přírodních materiálů. Tyto výrobky lze vybírat v kategorii pěnových a pružinový matrací. Výhodou pružinových matrací je možnost uložení na pevnou podložku. Při výběru věnujte prosím pozornost uložení na správný rošt nebo podložku. To ovlivní kvalitu spánku a prodlouží životnost výrobku.

Matrace pro příležitostné spaní

Stejně jako Praktika může pro tyto účely posloužit matrace Jana. Jedná se o jednoduchý výrobek z polyuretanové pěny o výšce cca 8-10 cm v závislosti na výběru potahu.